wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc lat monety polskiej, Kraków 1981, III wydanie, ..
Zakończenie: 18-07-2024 20:00:40
398617
Opis: | wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc lat monety polskiej, Kraków 1981, III wydanie, brak ISBN |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z lekko podniszczoną obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 172