wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc lat monety polskiej, Kraków 1981, III wydanie, ..

Rozpoczęcie: 08-07-2024 18:00
Zakończenie: 18-07-2024 20:00:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
398617
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc lat monety polskiej, Kraków 1981, III wydanie, brak ISBN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z lekko podniszczoną obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką

Cena aktualna: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 27