Polska, medal na pamiątkę wystawy teatralnej, 1903

Rozpoczęcie: 01-07-2024 18:00
Zakończenie: 11-07-2024 22:45:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2024 22:45:00
398658
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na pamiątkę wystawy teatralnej, 1903, Warszawa, Aw: Maska teatralna, nad nią gałązka laurowa, I-SZA / WYSTAWA / TEATRALNA / W WARSZAWIE / 1902–1903, Rw: Głowy Słowackiego, Moniuszki i Fredry, JUL. SŁOWACKI 1809-1849 - STANISŁAW MONIUSZKO 1819 - 1872 - AL. HR. FREDRO 1793-1876, na dole OPERA / DRAMAT / KOMEDYA, niżej sygnatura J.GABOWICZ, medal odlany w zakładzie Bracia Łopieńscy
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 97.0 mm, 326.54 g, rzadki
Literatura: Strzałkowski 33 (R)

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 48