Niemcy, talar, 1623 WA

Rozpoczęcie: 01-07-2024 18:00
Zakończenie: 11-07-2024 22:31:20
Niemcy, talar, 1623 WA

Niemcy, talar, 1623 WA

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2024 22:31:20
398503
Opis: Niemcy - Saksonia-Altenburg - Jan Filip, Fryderyk, Jan Wilhelm i Fryderyk Wilhelm II (1603–1625), talar, 1623 WA, Saalfeld, Aw: Półpostać Jana Filipatrzymającego ozdobny hełm i rękojeść miecza, w prawo, po bokach 16 - 23, poniżej dwie tarcze herbowe, legenda, Rw: Półpostacie trzech władców, poniżej W A i dwie tarcze herbowe, legenda
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.77 g, graffiti w tle, patyna
Literatura: Davenport 7367, Schnee 272, Merseburger 4169

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 91