Kanada, zestaw 10 x 5 dolarów, 1990

Rozpoczęcie: 01-07-2024 18:00
Zakończenie: 11-07-2024 22:27:00

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2024 22:27:00
397262
Opis: Kanada - Elżbieta II (1952–2022), zestaw 10 x 5 dolarów, 1990, Ottawa, typ Maple Leaf
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 10 sztuk, srebro próby 999, 31.1 g x 10 = 10 uncji czystego srebra, stemple zwykłe, monety w oryginalnych foliach, kilka folii rozciętych, na dwóch monetach patyna
Literatura: KM 189

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 19