Austria, talar, 1698

Rozpoczęcie: 01-07-2024 18:00
Zakończenie: 11-07-2024 22:26:00
Austria, talar, 1698

Austria, talar, 1698

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2024 22:26:00
398490
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo, talar, 1698, Salzburg, Aw: Madonna z Dzieciątkiem, poniżej owalna tarcza herbowa, nad którą kapelusz z chwostami, legenda, Rw: Święty Rupert w biskupich regaliach, legenda
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.02 g, patyna, przetarte, wada krążka
Literatura: Davenport 3510, Probszt 1804, Zöttl 2170

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 61