Polska, 5 groszy, 1934

Rozpoczęcie: 01-07-2024 18:00
Zakończenie: 11-07-2024 21:54:00
Polska, 5 groszy, 1934

Polska, 5 groszy, 1934

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2024 21:54:00
398804
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 groszy, 1934, Warszawa
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: rzadki rocznik, patyna
Literatura: Parchimowicz 103f

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 153