Polska, ort - FAŁSZERSTWO, 1656

Rozpoczęcie: 01-07-2024 18:00
Zakończenie: 11-07-2024 21:46:40

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2024 21:46:40
398711
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - miasto Gdańsk, ort - FAŁSZERSTWO, 1656, Gdańsk, odmiana z mniejszym popiersiem władcy, z napisem IOH na awersie i GEDANENSIS na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, miejscowo cyzelowany i gładzony
Literatura: CNG 284.a, Kop. 7621 (R2), Shatalin G56-I-1, Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 334