Polska, trzeciak, 1546 SP

Rozpoczęcie: 01-07-2024 18:00
Zakończenie: 11-07-2024 21:42:00
Polska, trzeciak, 1546 SP

Polska, trzeciak, 1546 SP

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2024 21:42:00
398624
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, trzeciak, 1546 SP, Kraków
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: nieco gięty, patyna, bardzo rzadki typ monety
Literatura: Kop. 403 (R5), Kurp. (1506–73) 20 (R5), Tyszkiewicz 30 mk

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 71