Cesarstwo Rzymskie, follis, (330–333)

Rozpoczęcie: 01-07-2024 18:00
Zakończenie: 11-07-2024 21:24:00

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2024 21:24:00
398466
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II (324–361) - jako cezar (316–337), follis, (330–333), Cyzicus, Aw: Popiersie w prawo i napis FL IVL CONSTANTIVS NOB C, Rw: Dwóch wojowników stojących obok sztandarów, w otoku napis GLORIA EXERCITVS, w odcinku SMKA
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 17.0 mm, 2.32 g, patyna
Literatura: RIC 86

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 22