Grecja i posthellenistyczne, brąz, (po 133 pne)

Rozpoczęcie: 01-07-2024 18:00
Zakończenie: 11-07-2024 21:04:20

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2024 21:04:20
398459
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Frygia - Apameja, brąz, (po 133 pne), Aw: Popiersie Ateny hełmie w prawo, Rw: Orzeł lecący w prawo, powyżej gwiazdy i ΑΠΑΜΕΩΝ, poniżej pas z meandrami, po którego bokach czapki dioskurów
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 23.8 mm, 10.52 g, zielona patyna
Literatura: SNG Cop. 161

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 17