wydawnictwa polskie, Oleński Jan – Ogólnopolskie kartki zaopatrzeniowe z lat 1976-1989, Warszaw..

Rozpoczęcie: 01-07-2024 18:00
Zakończenie: 11-07-2024 20:01:20

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2024 20:01:20
92419
Opis: wydawnictwa polskie, Oleński Jan – Ogólnopolskie kartki zaopatrzeniowe z lat 1976-1989, Warszawa 2010, ISBN 9788392333289
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 130 stron formatu B5, miękka oprawa, bogato ilustrowane pierwsze opracowanie polskich kartek żywnościowych i towarowych z czasów PRL, bardzo ciekawe dla każdego zainteresowanego czasami PRL

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 40