wydawnictwa zagraniczne, Cuhaj George S., Brandimore William – Standard Catalog of United States Pa..

Rozpoczęcie: 01-07-2024 18:00
Zakończenie: 11-07-2024 20:01:00

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2024 20:01:00
398612
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Cuhaj George S., Brandimore William – Standard Catalog of United States Paper Money, Iola 2013, 32. wydanie, ISBN 9781440238000
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 479 stron formatu ok. 15 x 23 cm, miękka oprawa, ilustrowany katalog amerykańskich banknotów, wraz z wycenami dla kilku stanów zachowania

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 36