Francja, żeton Banku Francji, AN VIII (1800)

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 22:50:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
398272
Opis: Francja - Napoleon (konsul) 1799–1804 (L’an 8–12), żeton Banku Francji, AN VIII (1800), Aw: Minerwa z tarczą, trzymająca lewą rękę na ramieniu Fortuny z rogiem obfitości, którego zawartość wysypuje do skrzyni na środku, w odcinku sygnatura medaliera DUMAREST, na górze LA SAGESSE - FIXE - LA FORTUNE, Rw: Wieniec, w którym BANQUE / DE / FRANCE / AN VIII, Obrzeże: Punca srebra i ARGENT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.3 x 36.4 mm, 24.50 g, miejscowa patyna

Cena aktualna: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 25