Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1770

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 22:37:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
398284
Opis: Niemcy - Paderborn – biskupstwo - Wilhelm Anton von Asseburg (1763–1782), 2/3 talara (gulden), 1770, Neuhaus, Aw: Popiersie biskupa w prawo, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Schwede 340, Weingärtner 216

Cena aktualna: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 23