Niemcy, talar górniczy (Ausbeutetaler), 1855 A

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 22:34:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
398278
Opis: Niemcy - Anhalt - Bernburg - Aleksander Karol (1834–1863), talar górniczy (Ausbeutetaler), 1855 A, Berlin
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, lekko przetarty, ale bardzo ładny
Literatura: AKS 16, Davenport 504, Thun 3

Cena aktualna: 760 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 16