Polska, 2 guldeny, 1932
Zakończenie: 04-07-2024 21:35:00
Polska, 2 guldeny, 1932
LicytujNumer: |
398318
Opis: | Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 2 guldeny, 1932, Berlin, Koga |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | sztuczna kolorowa patyna |
Literatura: | AKS 13, CNG 519, Jaeger D.16, Parchimowicz 64 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 44