Polska, 1/24 talara (grosz), 1763 FWôF
Zakończenie: 04-07-2024 21:08:20
LicytujNumer: |
397753
Opis: | Polska - August III (1733–1763) - monety sasko-polskie, 1/24 talara (grosz), 1763 FWôF, Drezno |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Kahnt 597, Kop. 11279, Mers. 1762 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 12