Polska, szóstak, 1683

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 21:05:20
Polska, szóstak, 1683

Polska, szóstak, 1683

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2024 21:05:20
397990
Opis: Polska - Jan III Sobieski (1674–1696) - monety koronne, szóstak, 1683, Bydgoszcz, popiersie władcy w wieńcu laurowym i płaszczu, u dołu rewersu herb Jelita
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1964, Kurp. (1649–1696) 1210, Żukowski B.83.J.1.5/5.a

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 223