Polska, ort, 1655 HDL

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 21:03:00
Polska, ort, 1655 HDL

Polska, ort, 1655 HDL

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2024 21:03:00
398075
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - miasto Toruń, ort, 1655 HDL, Toruń, w legendzie awersu IOAN CASM...PRVS, w legendzie rewersu gwiazda, HD-L na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: awers wybity uszkodzonym stemplem, patyna
Literatura: CNCT 1622 (R2), Kop. 8319 (R3), Shatalin T55-I-2 (R4), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 286