Polska, szóstak, 1662 AT

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 20:59:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, szóstak, 1662 AT

Polska, szóstak, 1662 AT

Licytuj
398068
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1662 AT, Bydgoszcz, w legendzie awersu ...M D L R P, herb Ślepowron na rewersie, z obwódkami na awersie i rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1662

Cena aktualna: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 21