Polska, ort, 1658

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 20:58:00
Polska, ort, 1658

Polska, ort, 1658

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2024 20:58:00
398067
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, ort, 1658, Kraków, w legendzie awersu ...PO...M D L R P M, w legendzie rewersu ARGENT, pod tarczą herbową godło herbu Wieniawa oraz litery TLB, po bokach tarczy cyfry 1- 8
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1763, Shatalin KR58-V-6 (R2)

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 151