Polska, ort, 1623

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 20:53:20
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2024 20:53:20
398273
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka legendy PRV M
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin B24-IV-4

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 120