Polska, grosz, 1533

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 20:43:40
Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2024 20:43:40
398035
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, grosz, 1533, Toruń, końcówki legend PRVSS / PRVSSIE
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3088, PN2-Dut. 89

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 68