Węgry, denar

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 20:25:00
Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2024 20:25:00
398232
Opis: Węgry - Koloman (1095–1116), denar, Aw: Długi krzyż, legenda; Rw: Krzyż z klinami w kątach, legenda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.4 mm, 0.30 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas H.9.2, Huszár 35, Lengyel 9/5

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 16