Czechy, denar, (1034–1055)

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 20:16:00
Czechy, denar, (1034–1055)

Czechy, denar, (1034–1055)

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2024 20:16:00
398113
Opis: Czechy - Brzetysław I (1037–1055), denar, (1034–1055), Praga, Aw: Dwie postacie, skierowane ku sobie, trzymające laskę, BRΛCIZ - LΛV DVX; Rw: Krzyż z rozbudowanymi końcami ramion, SCS VVENCEZLΛVS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.5 mm, 0.94 g, gięty, wykruszony, patyna, mimo uszkodzeń bardzo ładnie zachowany
Literatura: Cach 312, Frynas B.8.9, Šmerda 147

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 68