wydawnictwa zagraniczne, Arnold P., Küthmann H., Steinhilber D. Junghans H. – Grosser Deutscher Mün..

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 20:02:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
398108
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Arnold P., Küthmann H., Steinhilber D. Junghans H. – Grosser Deutscher Münzkatalog von 1800 bis Heute, Regenstauf 2022, 37. wydanie, ISBN 9783866462038
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 720 stron, oprawa twarda, klasyczny katalog monet niemieckich od 1800 roku, nieznaczne defekty okładki, ale pięknie zachowany egzemplarz

Cena aktualna: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 16