wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dyn..

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 20:01:00

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2024 20:01:00
397337
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty), tom II (Jan II Kazimierz, Kurlandia, Prusy, Brandenburgia, Inflanty oraz medale), Gdańsk 2016, ISBN 9788392745396
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 560 stron formatu B5, oprawa twarda, książka zafoliowana (stan drukarski), bogato ilustrowany katalog złotego mennictwa Wazów

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 44