Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 20:00:40

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2024 20:00:40
397326
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty), tom I, Gdańsk 2015, ISBN 9788392745396
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 544 strony formatu B5, oprawa twarda, książka zafoliowana (stan drukarski), bogato ilustrowany katalog złotego mennictwa Wazów

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 33