wydawnictwa polskie, Shatalin Igor – Polish Orts 1608-1684 including Georg Wilhelm orts 1621-16..

Rozpoczęcie: 24-06-2024 18:00
Zakończenie: 04-07-2024 20:02:00

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2024 20:02:00
394703
Opis: wydawnictwa polskie, Shatalin Igor – Polish Orts 1608-1684 including Georg Wilhelm orts 1621-1640, Gustav II Adolph orts 1628-1631, Carl X Gustav orts 1656-1658, Lwow 2021, ISBN 9786178055103, egzemplarz nr 161
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 302 strony formatu A4, twarda oprawa, najnowsze, numerowane wydanie specjalistycznego opracowania polskich ortów z XVII wieku, w tym ortów Jana Kazimierza

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 47