Niemcy, talar, 1626

Rozpoczęcie: 17-06-2024 18:00
Zakończenie: 27-06-2024 22:35:40
Niemcy, talar, 1626

Niemcy, talar, 1626

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2024 22:35:40
397701
Opis: Niemcy - Norymberga - Ferdynand II (1619–1637), talar, 1626, Norymberga, Aw: Udekorowane tarcze herbowe, data w polu 16 - 26 , MONETA ARGENTEA REIPVB NVRENBERG, Rw: Ukoronowany dwugłowy Orzeł, FERDINANDI II D G ROMAN IMPER SEMP AVGVST D P
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.03 g, patyna
Literatura: Davenport 5636, Kellner 232

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 37