Niemcy, talar, 1778 HW

Rozpoczęcie: 17-06-2024 18:00
Zakończenie: 27-06-2024 22:33:20
Niemcy, talar, 1778 HW

Niemcy, talar, 1778 HW

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 27-06-2024 22:33:20
397708
Opis: Niemcy - Badenia – Durlach - Karol Fryderyk (1738–1811), talar, 1778 HW, Durlach
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.98 g, nakład 7.921 szt., patyna, ładnie zachowany z blaskiem menniczym, rzadki typ monety
Literatura: Davenport 1935, Schön 72

Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 39