Cesarstwo Rzymskie, nummus, (321–324)

Rozpoczęcie: 17-06-2024 18:00
Zakończenie: 27-06-2024 21:14:00

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2024 21:14:00
397742
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I (308–324), nummus, (321–324), Heraclea, Aw: Popiersie władcy w koronie radialnej w prawo, IMP C VAL LICIN LICINIVS P F AVG, Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający Wiktorię na globie i berło, u jego stóp Orzeł i jeniec, z prawej X / IIΓ, IOVI CONSERVATORI, w odcinku SMHB
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.5 mm, 2.70 g, patyna
Literatura: RIC 52

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 31