Polska, medal chrzcielny

Rozpoczęcie: 10-06-2024 18:00
Zakończenie: 20-06-2024 22:52:40
Polska, medal chrzcielny

Polska, medal chrzcielny

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2024 22:52:40
397225
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal chrzcielny, Aw: Święty Jan klęczący na skale udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, nad nimi Gołębica, znak Ducha Świetego, Rw: u góry w otoku napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, poniżej wieniec, w środku dedykacja dla / W. J. / od / Z. J. / 19 I/V 05, Obrzeże: Dwie punce
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 33.6 mm, 11.94 g, patyna

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 18