Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal patriotyczny, 1929

Rozpoczęcie: 10-06-2024 18:00
Zakończenie: 20-06-2024 22:49:00

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2024 22:49:00
396780
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal patriotyczny, 1929, Aw: Popiersie Pułaskiego z głową nakrytą konfederatką 3/4 w lewo, w otoku FATHER OF AMERICAN CAVALRY, z boków 1779 - 1929, Rw: Tarcze z herbami USA i Polski, w 8 wierszach: CASIMIR PULASKI / POLISH AMERICAN / PATRIOT / AIDED THE COLONIST / IN THEIR FIGHT / FOR LIBERTY / DYING GLORIOUSLY / IN ACTION
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 31.8 mm, 10.77 g
Literatura: Strzałkowski 649, jednak bez sygnatury

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 17