Niemcy, medal pamiątkowy

Rozpoczęcie: 10-06-2024 18:00
Zakończenie: 20-06-2024 22:46:20
Niemcy, medal pamiątkowy

Niemcy, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2024 22:46:20
396936
Opis: Niemcy - Norymberga, medal pamiątkowy, Norymberga, Aw: Popiersie 1/3 w prawo, z lewej NAT. 8. MAI / 1828 / GENOVAE, z prawej MOTR 22. OCT. / 1910 / HEIDENIAE / REIP. HELVETIAE, na dole z lewej sygnatura L. CHR. LAUER NUERNBERG, JOANNES HENRICUS DUNANT • PROMOTOR CONVENTIONIS GENEVENSIS / FUNDATOR OPERIS - CRUCIS RUBRAE, Rw: Żołnierz opatrujący rannego na polu bitwy, nad nimi anioł nad którym krzyż
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 60.2 mm, 81.99 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 23