Francja, Fryderyk Chopin, 1976 (?)

Rozpoczęcie: 10-06-2024 18:00
Zakończenie: 20-06-2024 22:43:00

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2024 22:43:00
397214
Opis: Francja - XX wiek, Fryderyk Chopin, 1976 (?), Aw: Popiersie w prawo, po lewej u góry sygnatura Fix. Masseau, na dole FREDERIC CHOPIN / 1810 _ 1849, Obrzeże: Punca BRONZE oraz 1976
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 49.4 x 70.0 mm, 164.34 g, medal prawdopodobnie wybity w 1976 roku

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 22