Austria, talar, 1721

Rozpoczęcie: 10-06-2024 18:00
Zakończenie: 20-06-2024 21:53:20
Austria, talar, 1721

Austria, talar, 1721

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2024 21:53:20
397071
Opis: Austria - Karol VI (1711–1740), talar, 1721, Hall, Aw: Popiersie władcy w prawo, CAROLUS VI D G ROM IMP S A G HI HU B REX; Rw: Ukoronowany, dwugłowy Orzeł, na którego piersi wielopolowa tarcza herbowa, ARCHID AUST DUX - BU COM TYROL 1721
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.57 g, ładnie zachowany, patyna
Literatura: Davenport 1053, M.-T. 843

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 64