Księstwo Kurlandii, talar, 1780

Rozpoczęcie: 10-06-2024 18:00
Zakończenie: 20-06-2024 21:50:40

Cena wylicytowana: 8 000 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2024 21:50:40
396763
Opis: Księstwo Kurlandii - Piotr Biron (1769–1795), talar, 1780, Mitawa, Aw: Głowa księcia w prawo, D G PETRUS IN LIV CURL ET SEMGAL DUX, Rw: Dwie tarcze herbowe pod koroną, MON NOVA ARG DUC CURL AD NORMAM TAL ALB 1780
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, patyna , w opakowaniu firmy NGC nr 6698095-001 z oceną AU Details Stained
Literatura: Davenport 1624, H-Cz. 3410, K.-G. 7.1.1.1, Kop. 4104 (R2)

Cena końcowa: 8 000 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 130