Polska, odznaka 2. Pułku Piechoty Legionów w Sandomierzu, po 1920

Rozpoczęcie: 03-06-2024 18:00
Zakończenie: 13-06-2024 22:53:40

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2024 22:53:40
395646
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), odznaka 2. Pułku Piechoty Legionów w Sandomierzu, po 1920, Odznaka wzoru I - w owal wpisany krzyż z promieniami w kątach, w środku Orzeł typu napoleońskiego, na ramionach II-L-P-B, w kątach krzyża daty 30-IX-1914-1916, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 32.5 x 46.0 mm, 19.46 g (bez nakrętki)
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 22-23, Stela 2.12

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 38