Rosja, rubel, 1804 СПБ ФГ

Rozpoczęcie: 03-06-2024 18:00
Zakończenie: 13-06-2024 22:42:00
Rosja, rubel, 1804 СПБ ФГ

Rosja, rubel, 1804 СПБ ФГ

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2024 22:42:00
396761
Opis: Rosja - Aleksander I (1801–1825), rubel, 1804 СПБ ФГ, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna , w opakowaniu firmy NGC nr 2912347-003 z oceną XF45
Literatura: Adrianov 1804, Bitkin 38, Uzdenikow 1354

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 79