Niemcy, talar, 1859

Rozpoczęcie: 03-06-2024 18:00
Zakończenie: 13-06-2024 22:32:20
Niemcy, talar, 1859

Niemcy, talar, 1859

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2024 22:32:20
396841
Opis: Niemcy - Frankfurt – miasto, talar, 1859, Frankfurt, wybity na 100. rocznicę urodzin Fryderyka Schillera
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: przetarte, patyna
Literatura: AKS 43, Davenport 650, Thun 139

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 44