Zakończenie: 06-06-2024 20:00 ÷ 22:58
Francja, Charles de Gaulle, 1980
393607
na stronie głównej punca i sygnatura SANTUCCI | I |
50 zł szac. 60 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, 10 centimes, 1808
395631
| II-/III+ |
105 zł szac. 80 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, 1/2 franka, 1809 A
395630
| III |
150 zł szac. 70 zł 64 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, 1 frank, 1808 H
395629
| III+ |
520 zł szac. 150 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, 2 franki, 1808 A
395628
| III |
420 zł szac. 100 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, 5 franków, AN XIII (1804-1805) M
395627
| III |
820 zł szac. 400 zł 82 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, 5 franków, AN XI (1802-1803) A
395626
| III/IV |
390 zł szac. 250 zł 85 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, ecu, 1742 E
395625
| III/IV |
300 zł szac. 150 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, 5 franków zaślubinowe, 1853
396482
| II |
1 850 zł szac. 900 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Fidżi, 2 dolary, 2007
394903
Boże Narodzenie | I |
140 zł szac. 120 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona |