Niemcy, 3 marki pośmiertne, 1915 D

Rozpoczęcie: 27-05-2024 18:00
Zakończenie: 06-06-2024 22:16:00

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2024 22:16:00
396489
Opis: Niemcy - Saksonia-Meiningen - Jerzy II (1866–1914), 3 marki pośmiertne, 1915 D, Monachium
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: pięknie zachowany, patyna, nakład 30.000 sztuk
Literatura: AKS 234, Jaeger 155

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 33