Niemcy, brakteat, XIII w.

Rozpoczęcie: 27-05-2024 18:00
Zakończenie: 06-06-2024 20:23:00
Niemcy, brakteat, XIII w.

Niemcy, brakteat, XIII w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2024 20:23:00
394856
Opis: Niemcy - Meklemburgia, brakteat, XIII w., Głowa wołu na wprost
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.2 mm, 0.32 g
Literatura: BftNl 408

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 37