Polska, plakieta w kształcie krzyża Virtuti Militari
Zakończenie: 30-05-2024 23:01:40
394792
Opis: | Polska - XX w., plakieta w kształcie krzyża Virtuti Militari, Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, na środku krzyża obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której Orzeł |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz lany, 114.5 x 113.1 mm, 463.01 g |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 41