Polska, plakieta w kształcie Krzyża Pamiątkowego Monte Cassino
Zakończenie: 30-05-2024 23:01:20
394791
Opis: | Polska - XX w., plakieta w kształcie Krzyża Pamiątkowego Monte Cassino, Krzyż w kształcie krzyża św. Benedykta, na środku prostokątna tarcza, na której MONTE / CASSINO / MAJ / 1944 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz lany, 114.5 x 112.3 mm, 443.36 g |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 44