Rosja, Order Rewolucji Październikowej (Oрден Октябрьской революции), 1967–1991

Rozpoczęcie: 20-05-2024 18:00
Zakończenie: 30-05-2024 22:56:20

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2024 22:56:20
394249
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Rewolucji Październikowej (Oрден Октябрьской революции), 1967–1991, Moskwa, Pięciopromienna gwiazda, w kątach promienie, w środku pięciokątny medalion, w którym krążownik Aurora oraz sztandar, na którym ОКТЯБРЬСКАЯ / РЕВОЛЮЦИЯ, niżej skrzyżowane sierp i młot, na stronie odwrotnej sygnatura MOНЕТНЫЙ ДВОР i wygrawerowany numer 72521, odznaczenie trzyczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 43.5 x 43.9 mm, 38.63 g (ze wstążką)
Literatura: Sańko s. 125

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 93