Austria, plakieta na pamiątkę udziału Austrii w Wystawie Światowej, 1900

Rozpoczęcie: 20-05-2024 18:00
Zakończenie: 30-05-2024 22:53:40

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2024 22:53:40
394868
Opis: Austria, plakieta na pamiątkę udziału Austrii w Wystawie Światowej, 1900, Aw: Personifikacja pracy, stojąca na postumencie, rozdająca robotnikom gałązki laurowe, w tle rolnik orzący pole, na postumencie sygnatura ST•SCHWARTZ, Rw: Widok pawilonu Fracji na Wystawie Światowej, z prawej sygnatura ST•SCHWARTZ, niżej ÖSTERREICH / AUF DER / WELTAUSSTELLUNG / PARIS 1900 / ERINNERUNGSZEICHEN DES / K•K• HANDELSMINISTERIUMS, plakieta projektu Stefana Schwartza
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 53.1 x 76.5 mm, 97.15 g, patyna, niewielkie uderzenia przy krawędzi

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 34