Rosja, rubel, 1728
Zakończenie: 30-05-2024 22:43:40
Rosja, rubel, 1728
394398
Opis: | Rosja - Piotr II (1727–1730), rubel, 1728, Kadaszewski Dwor (Moskwa), na awersie order na piersi władcy |
Stan zachowania: | II-/III, |
Dodatkowe informacje: | srebro, 27.68 g, patyna |
Literatura: | Bitkin 57–61, Diakov 2.2.37–42, Uzdenikow 0686 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 93