Rosja, rubel, 1728

Rozpoczęcie: 20-05-2024 18:00
Zakończenie: 30-05-2024 22:43:40
Rosja, rubel, 1728

Rosja, rubel, 1728

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2024 22:43:40
394398
Opis: Rosja - Piotr II (1727–1730), rubel, 1728, Kadaszewski Dwor (Moskwa), na awersie order na piersi władcy
Stan zachowania: II-/III,
Dodatkowe informacje: srebro, 27.68 g, patyna
Literatura: Bitkin 57–61, Diakov 2.2.37–42, Uzdenikow 0686

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 93