Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1679

Rozpoczęcie: 20-05-2024 18:00
Zakończenie: 30-05-2024 22:32:00

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2024 22:32:00
394864
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Karol II (1665–1700) - Brabancja, patagon, 1679, Bruksela
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.03 g, subtelna, złotawa patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: Davenport 4491, Delmonte 343

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 144